Путеводитель по Днепропетровщине - информация о Днепропетровской области

Администрация интернет-портала «Туристический Днепропетровск» не несет ответственности за содержание рекламных материалов. 


arrow up

Новости Днепропетровска и Днепропетровской области

8 августа 2014 года

«Хорошее настроение - залог мира»: программа мероприятий на 9-10 августа в Днепропетровской области

воздушные шарики

воздушные шарики

«Хорошее настроение - залог мира»: на этих выходных жителей Днепропетровщины ожидают интересные развлекательные программы, экскурсии, выставки, ярмарки и спортивные соревнования

Жители Днепропетровщины могут присоединиться к областной художественной акции «Хорошее настроение - залог мира», которая проходит каждые выходные. Каждый найдет для себя развлечение по душе - чтение, танцы, пение, спорт.

Жителям городов и районов Днепропетровской области предлагают следующие мероприятия:

роведення
Учасники заходу
Час проведення
Примітка
м. Вільногірськ
09 серпня
Площа біля КЗ «Культурно-діловий центр» Вільногірської міської ради
Розважальна програма «Веселковий передзвін»
15.00

м. Дніпродзержинськ
09 серпня
Соборна площа
Танцювальний флешмоб, ігри, конкурси, вікторини, майстер-класи, «Веселі старти» серед дітей міста
14.00-18.00
Відкритий дитячий майданчик
10 серпня
Дніпродзержинський парк культури та відпочинку


Концертно-розважальні програми для дітей, танцювальні програми для молоді та «Для тих, кому за…», виступ духового оркестру.
14.00-22.00
Центральна алея парку,
танцювальний майданчик,
територія навколо фонтану
м. Дніпропетровськ
09 серпня
Парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка
«Пункт обміну недоліків на чесноти» (акція Донецького обласного культурно-просвітницького центру «Брахма Кумарис»).
10.00-17.00
Центральна алея парку
Виставка-ярмарок виробів сучасної та народної творчості провідних майстрів України, майстер-класи з різних видів сучасної та народної творчості.
10.00-20.00
Центральна алея парку
Акція «Напиши листа солдату» за участі волонтерів-молоді майстрів декоративно-прикладного мистецтва.
10.00-19.00
Комсомольський острів
(алея за пам’ятником
Т.Г. Шевченку)
Концерт Академічного фольклорно-хореографічного ансамблю «Славутич».
11.00-12.00
Майданчик біля літнього театру
Виступ духового оркестру.
14.00-15.00
Площа біля Палацу студентів
Центральний міський дитячий парк Лазаря Глоби
Благодійне заняття «Йога» за участі фітнес-клубу «Джайпур».
07.30-09.00
Фестивальний майданчик парку
Акція «Напиши листа солдату» за участі волонтерів-молоді майстрів декоративно-прикладного мистецтва.
10.00-19.00
Алея парку
«Казочка для малечі» - читання казок для найменших відвідувачів парку.
11.00-12.00
Дитячі майданчики парку
Дніпропетровський планетарій
Програма – «В гости к Солнцу» (5+)
11.00
Глядацька зала
Програма – «Привет, инопланетяне»(10+)
13.00
Глядацька зала
Програма – «Космические катастрофы: прогнозы и ожидания» (14+)
15.00
Глядацька зала
Програма «Летние звездопады» (14+)
19.00
Глядацька зала
Бульвар біля приміщення
Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Кирила та Мефодія, вул. Ю.Савченка
«Шляхами Тараса Шевченка» - інтерактивна гра організована відділом читальних залів. Всі бажаючі матимуть змогу не лише прослухали розповідь про життя і творчість поета та художника Тараса Шевченка, але й стати учасниками захоплюючої гри-пошуку. У ході заходу відвідувачі будуть перебувати в постійному діалозі з бібліотекарем, відгадувати загадки, цитувати вірші.
11.00-14.00
Розважальний майданчик
«Бібліотечна альтанка»
«Батьківська хата» - всі бажаючі матимуть змогу намалювати своє уявлення як виглядає батьківська хата Т.Шевченка. Автори найкращих робіт будуть відзначені солодкими подарунками.
11.00-14.00
Розважальний майданчик
«Бібліотечна альтанка»
ТК «Пасаж», АРТ-коло
Інтерактивна програма для дітей
10.30-12.30
Біля французької каруселі, вхід вільний
Street-art-show
17.00-18.00
Велика сальсатека від студії «Familia Cubana»
18.00-19.00
Кавер-вечір: улюблені зарубіжні хіти
19.00-21.00
Акордеон Володимир Скрипка
21.00-22.00
10 серпня
Парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка
«Пункт обміну недоліків на чесноти» (акція Донецького обласного культурно-просвітницького центру «Брахма Кумарис»).
10.00-17.00
Центральна алея парку
Акція «Напиши листа солдату» за участю волонтерів-молоді майстрів декоративно-прикладного мистецтва.
10.00-19.00
Центральна алея парку
Концерт Академічного фольклорно-хореографічного ансамблю «Славутич».
11.00-12.00
Майданчик біля літнього театру
Виставка-ярмарок виробів сучасної та народної творчості провідних майстрів України, майстер-класи з різних видів сучасної та народної творчості.
10.00-20.00
Центральна алея парку
Центральний міський дитячий парк Лазаря Глоби
«Казочка для малечі» - читання казок для найменших відвідувачів парку.
11.00-12.00
Дитячі майданчики
Акція «Напиши листа солдату» за участю волонтерів-молоді майстрів декоративно-прикладного мистецтва.
10.00-19.00
Алея парку
Дніпропетровський планетарій,
вул. Рогальова, 10
Програма для дітей – «Невероятные космические приключения» (5+)
11.00
Глядацька зала
Програма – «Солнце и мир планет» (12+)
13.00
Глядацька зала
Програма – «Необыкновенные небесне явления» (10+)
15.00
Глядацька зала
ТК «Пасаж», АРТ-коло
Інтерактивна програма для дітей
10.30-12.30
ТК «Пасаж», АРТ-коло
Street-art-show
17.00-18.00
«Music of life». Концерт в підтримку батальйонів України
18.00-21.00
Жовті Води
09 серпня
вул. Петровського
(майданчик
біля маг. «АТБ»)
Вуличний фестиваль мистецтв. Концерт самодіяльних творчих колективів
12.00-15.00

Виставка-ярмарок виробів майстрів декоративно- прикладного мистецтва.
12.00-20.00

10 серпня
вул. Петровського
(майданчик
біля маг. «АТБ»)
Вуличний фестиваль мистецтв. Концерт самодіяльних творчих колективів
12.00-15.00

Виставка-ярмарок виробів майстрів декоративно- прикладного мистецтва.
12.00-20.00

м. Кривий Ріг
09 серпня
Дитячий майданчик
(вул. Кимівська)
Концертна програма творчих колективів ПКіТ ПАТ «ПІВДГЗК» - «Пісня – назавжди товариш твій»
17.00

Площа біля ПК ПАТ «ПІВНГЗК»
ДП «Овація» ПАТ «ЦГЗК»
Свято вулиці С.Я. Маршака
18.00

Дитячий майданчик
(вул. 27п/з’їзду, 7)
Святкове відкриття дитячого майданчика
18.00

Проспект Південний
(біля фонтану)
Грає муніципальний духовий оркестр
18.00-19.00

10 серпня
На літньому майданчику біля
ДП «Овація» ПАТ «ЦГЗК»
(вул. Мусоргського, 19)
Ігрове шоу для дітей та батьків «Парк розваг»
18.00

Дитячий майданчик
(вул. Каткова, 65)
Свято будинку 65 по вул. Каткова, відкриття дитячого майданчика
18.00

Парк культури і відпочинку імені Газети «Правда»
(Центрально-Міський район)
Грає муніципальний духовий оркестр
18.00-
19.00

м. Марганець
09 серпня
Центральна міська бібліотека
ім. М. Островського, читальний зал
«Ювілейний календар»: до 195-річчя від дня народження П.Куліша, українського письменника, історика, фольклориста.
Колектив ЦБС (центральної бібліотечної системи) та мешканці міста.
08.00-17.00
Постійно діюча бібліотечна виставка, відкритий перегляд літератури
10 серпня
Центральна міська бібліотека
ім. М. Островського, читальний зал
«Ювілейний календар»: до 180-річчя від дня народження Ю.А.Федьковича, українського письменника, драматурга.
Колектив ЦБС (центральної бібліотечної системи) та мешканці міста.
08.00-17.00
Постійно діюча бібліотечна виставка, відкритий перегляд літератури
м. Нікополь
09 серпня
Центральна дитяча бібліотека
Літературно-екологічне свято: «Краса землі в твоїх долонях»
10.00

Сквер за пам’ятником «Танк»
Танцювальний майданчик – грає духовий оркестр
18.00-20.00

10 серпня
Сквер за пам’ятником «Танк»
Танцювальний майданчик – грає духовий оркестр
18.00-20.00

м. Новомосковськ
09 серпня
Площа ім. Леніна
Виступи творчих колективів Новомосковського міського Будинку культури
17.30-18.30
Площа ім. Леніна
10 серпня
Площа ім. Леніна
Виставка – продаж умільців «Hande made»
10.00-12.00
Площа ім. Леніна
м. Орджонікідзе
09 серпня
Площа ім.І.Сірка
Вулиці міста



Клуб с. П. Хутори
Пішохідна екскурсія по пам’ятних місцях рідного міста Орджонікідзе.

Вечір української пісні «Звеселяє серце рідна пісня» - розважальна програма для городян.
10.00-12.00




17.00-21.00

10 серпня
Площа ім. І.Д.Сірка

Селище П.Хутори
Вулична акція «Будь нашим читачем»

Похід «Стежками рідного краю» - для тимчасово переселених громадян із східних областей та Криму
15.00-21.00

10.00-19.00

м. Павлоград
09 серпня
Дитячий парк
Ігрова програма вихідного дня
10.00-11.00

м. Першотравенськ
09 серпня
Зона відпочинку за БК «Шахтар»
Виставка аматорів народного мистецтва «Гармонія»
12.00-14.00
Для дітей міста
10 серпня
Площадка перед міською бібліотекою
Літературний калейдоскоп: «Сто великих»
12.00-14.00
Для жителів міста
м. Синельникове
09 серпня
Літня естрада центрального парку міста
Концерт дитячого колективу «Сяйво»
15.00

10 серпня
Стадіон дитячо-юнацької спортивної школи
Чемпіонат з футболу міста Синельникового та району серед колективів фізичної культури на стадіоні дитячо-юнацької спортивної школи
16.00

м. Тернівка
09 серпня
ЦД «Шахтар»
«Сім кольорів у веселки» - конкурсно-розважальна програма для дітей міста, підготовлена КЗ «Центр дитячої творчості»
10.00-12.00

КЗ «Центр дитячої творчості»
Майстер-клас «Малювання пластиліном»
10.00-12.00

10 серпня
КЗ «Центр дитячої творчості»
Міський шаховий турнір серед дітей та юнацтва
14.00
Шаховий гурток «Гренада»
Апостолівський район
09 серпня
Табір відпочинку «Перлина» м. Зеленодольск
Розважальна програма «Сонячне літо». Народні творчі колективи району.
Протягом дня

10 серпня
Табір відпочинку «Перлина» м. Зеленодольск
Розважальна програма «Сонячне літо». Народні творчі колективи району.
Протягом дня

Васильківський район
09 серпня
Манвелівський будинок культури
«Щасливе дитинство проходить у іграх» спортивно-розважальна програма для дітей на базі сільського клубу.
19.00

Верхньодніпровський район
09 серпня
Центральна районна бібліотека
Історико-краєзнавча вікторина «Чи знаєте ви своє місто?”

Соціокультурна акція «Літо! Спека! Запрошуємо до бібліотеки!»
12.00-17.00


16.00-17.00
Площа Щербицького

10 серпня
Малоолександрівський сільський клуб

Ганнівський сільський Будинок культури
Футбольні змагання


Дитяча розважальна програма «Хай завжди буде сонце! Хай завжди буде мир!»
15.00-17.00

12.00-15.00
Стадіон біля сільського клубу


Майданчик біля сільського клубу
Дніпропетровський район
09 серпня
Центральний майданчик селища Ювілейне
Флешмоб
10.00
КЗ «Дніпропетровська Центральна районна бібліотека»
Благовіщенський сільський клуб
Спортивне змагання з бадмінтону «Краща ракетка»
11.00
Степова сільська рада
Волоський сільський Будинок культури
Дискотека для молоді
21.00
Волоська сільська рада
Дослідницький сільський клуб
Бесіда з дітьми «Наші улюблені чотириногі друзі»
11.00
Новоолександрівська сільська рада
Любимівський сільський Будинок культури
Перегляд фільму «Мои африканские приключения»
17.00
Любимівська селищна рада
Новомиколаївський сільський Будинок культури
Плетіння з бісеру «Умілі ручки»
11.00
Новомиколаївська сільська рада
Олександрівський сільський Будинок культури
Вечір відпочинку на дитячому майданчику «Гарний настрій»
17.00
Олександрівська сільська рада
Партизанський сільський клуб
Виставка малюнків «Дитячий вернісаж»
10.00
Партизанська сільська рада
Партизанський сільський клуб
Вечір відпочинку «Козацькому роду нема переводу»
17.00
Партизанська сільська рада
Підгородненський МБК та Музей ім. Коваля
Вулична акція «Радість для всіх»
12.00
Підгородненська міська рада
Старокодацький СБК
Веселі старти «Гармонія і сила духу»
15.00
Новоолександрівська сільська рада
Степнянський сільський Будинок культури
Клуб «Господарочка» конкурс «Найкращий салат з баклажан»
17.00
Степнянська сільська рада
10 серпня
Дослідницький сільський клуб
Обговорення з дорослими про стан в Україні «Рідна мати-батьківщина ти у нас єдина»
12.00
Новоолександрівська сільська рада
Кіровський сільський Будинок культури
Недільна школа «Віра в нашому житті»
12.00
Кіровська селищна рада
Любимівський сільський Будинок культури
Перегляд мультфільмів. Дитячий фільм «Тайна Егора», «Необыкновенные приключения летом»
10.00
Любимівська селищна рада
Новомиколаївський сільський Будинок культури
Бесіда на тему: «Родина – найбільша цінність людини»
15.00
Новомиколаївська сільська рада
Старокодацький СБК
Розмаїтий світ розваг «Ігри на спритність»
12.00
Новоолександрівська сільська рада
Криворізький район
09 серпня
Вільнянська сільська рада
Танцювальний флешмоб
15.00
Біля СБК
Гейківська сільська рада
Бесіда про здоровий спосіб життя «Хочу бути здоровим»
09.00
СБ
Глеюватська сільська рада
Гра – конкурс «Самий, самий…»
14.00
СБК
Кіровська сільська рада
Конкурс малюнків на асфальті
15.30
Біля СБК
Недайводська сільська рада
Виставка гербарію «Природний добір»
12.00
В центрі села
Новопільська сільська рада
Музична програма «Веселощі в Новопіллі»
12.00
Біля СБК
Орджонікідзенська сільська рада
Спортивні забави
09.00
Біля школи-сад
Радушненська селищна рада
День спорту і здоров’я
10.00
Спортивний майданчик
Златоустівська сільська рада
Урок малювання «Я вмію малювати»
11.00
СБК
Широківська сільська рада
Вікторина «Відгадай казку»
15.00
СБК
Лозуватська сільська рада
Майстер клас «Ми вибираємо здоровий спосіб життя»
14.00
СБК
Веселівська сільська рада
Туристична екскурсія “Козацькими стежками”
09.00
С. Бурлацьке
Надеждівська сільська рада
Перегляд фільму «Сімейка Крудс»
12.00
СБК
10 серпня
Вільнянська сільська рада
Конкурс малюнків на асфальті Дня будівельника
15.00
Біля СБК
Гейківська сільська рада
Гра «Утвори квітку»
09.00
СК
Глеюватська сільська рада
Звітний виступ учасників танцювального гуртка «Дотик»
13.00
СБК
Кіровська сільська рада
Конкурс мильних бульбашок
14.30
Біля Кіровської с/ради
Недайводська сільська рада
Перегляд художнього фільму «Чаклунка»
16.00
В центрі села
Новопільська сільська рада
Танцювальна естафета «Новопілля данс»
12.00
Біля СБК
Орджонікідзенська сільська рада
Перегляд мультиків до Дня будівельника
14.00
Сільська бібліотека
Радушненська селищна рада
Виставка композицій огорода і садівництва
10.00
Територія селищної ради
Широківська сільська рада
Перегляд відеофільму «Подводный мир Кусто», частина третя
12.30
СБК
Лозуватська сільська рада
Майстер клас «Ми вибираємо здоровий спосіб життя»
16.00
СБК
Веселівська сільська рада
Туристична екскурсія до села Львів
13.00
с. Львів
Надеждівська сільська рада
Майстер клас по виготовленню кукли мотанки
12.00
СБК
Криничанський район
09 серпня
Дружбівський СБК
с.Дружба
«Здорова нація – сильна Україна» - спортивно-розважальний захід
17.00-20.00
Прилегла територія Дружбівської
середньої школи
10 серпня
Гуляйпільський СБК
с.Гуляйполе
«Ми за Мир» - конкурс дитячих малюнків
14.00-16.00
Приміщення Гуляйпільського сільського будинку культури
Магдалинівський район
09 серпня
Личківський сільський будинок культури
Молодіжний вечір. Дискотека для молоді
20.00

10 серпня
Пролетарський сільський будинок культури
Ігрова дитяча програма
10.00-12.00
Дитячий майданчик
біля сільського будинку культури
Межівський район
08 серпня
Бібліотека для дітей
Читаючий майданчик в бібліотеці
09.40

Нікопольський район
09 серпня
Південний СБК
Веселі старти
15.00
Площа СБК
Олексіївський СБК
Дитяча дискотека: «Танцюй як я…»
11.00
Площа СБК
Веселівський СБК
Конкурс української пісні: «Українська пісня – то душа народу»
12.00
СБК
Менжинський СБК
Турнір з шахів
14.30
СБК
Придніпровська с/б-ка
Презентація малюнків «Скільки світла нам дарує красне сонце»
10.00
Читацький зал с/б-ка
Дмитрівський СБК
Віртуальна подорож: «Життя коротке – мистецтво вічне»
10.00
СБК
10 серпня
Південний СБК
Дитячий кіносеанс
15.00
СБК
Веселівський СБК
Конкурс українського танцю: «Затанцюємо гопак»
12.00
СБК
Шевченківський район
Волонтерська година: «Допоможи пташкам»
13.00
СК
Менжинський СБК
Розважально-спортивна програма: «Секрети молодості»
14.30
Площа СБК
Кіровський СБК
Розважальна програма: «А у нас канікули, а у вас?»
11.00
СБК
Дмитрівський СБК
Дитячий ранок: «От улыбки хмурый день светлей»
10.00
СБК
Новомосковський район
09 серпня
Літній майданчик біля Євецько – Миколаївського сільського Будинку культури
Спортивно-розважальна програма для дітей та молоді «Молодість - це краса, спритність, енергія душі», а саме:
- квіткова виставка садівників – любителів;
- конкурс на найкращу композицію з квітів та городини;
- Спортивні змагання “Роби з нами, роби як ми, роби краще нас!”. В заході приймають участь творчі колективів та аматори будинку культури, діти та молодь з с. Євецько - Миколаївки
12.00-17.00
с. Євецько - Миколаївка
10 серпня
Літній майданчик біля Хуторо –Губиниського БК


Літературно – музична година до Дня іменинника “На вишитому рушнику - усе життя на ньому”, а саме:
- фотовиставка з сімейних альбомів «Моя стежина у житті»;
- концерт «Музичні вітання в колі друзів». В заході приймають участь аматори клубу дозвілля «Лілея», творчий колектив Хуторо - Губиниського БК, мешканці с. Спаське, Хуторо – Губинихи.
13.00-17.00




с. Хуторо - Губиниха


Павлоградський район
09 серпня
м. Павлоград, КЗК «Павлоградська районна бібліотека»
Святкові вітання з нагоди 25 – річчя створення територіального центру соціального обслуговування Павлоградського району
9.00-10.30
Вшанування кращих працівників та всього колективу територіального центру соціального обслуговування Павлоградського району
Петриківський район
09 серпня
смт Петриківка,
РКЗК “Петриківський музей етнографії, побуту та народно-прикладного мистецтва”
Студія «Ізонитки» - екскурсійна година та майстер-клас - для жителів селища
14.00-17.00

Петропавлівський район
09 серпня
Хорошівський СБК
Розважальний захід «Ми – таланти твої, Батьківщино!».
10.00
Хорошівський СБК
Покровський район
09 серпня
Великомихайлівський СБК,
с. Великомихайлівка
День казки «Казковий єралаш»
10.00-12.00

Олександрівський СБК, с. Олександрівка
Засідання любительського об’єднання «Барвінчата»
10.00-12.00

Центральна районна бібліотека,
смт Покровське
Майстер-клас з орігамі «Світ своїми руками»
10.00-12.00

10 серпня
Катеринівський СБК,
с. Катеринівка
Екологічна екскурсія «Це задумано мудро в природі: жити треба у мирі і згоді»
09.00-11.00

Великомихайлівська сільська бібліотека,
с. Великомихайлівка
Творча майстерня «Справа майстра хвалить». Зустріч з майстринею по канзаші. Майстер-клас.
10.00-12.00

Романківський СБК спільно з Романківською сільською бібліотекою, с. Романки
Дитяче свято «Чарівний світ казок»
10.00-12.00

П’ятихатський район
09 серпня
Міський парк
Концертна програма «Скарби української народної пісні»
10.00-13.00
В центрі парку
10 серпня
Міський парк
Виставка робіт та майстер-клас з вишивання картин
10.00-12.00
Біля районного Будинку культури
Солонянський район
09 серпня
Сурсько-Михайлівський СБК,
с. Сурсько-Михайлівка
Розважальна програма «Хай завжди буде сонце», мешканці села
10.00
Організатор заходу: завідуюча Сурсько-Михайлівським СБК
Миропільський СК,
с. Миропіль
Розважальна програма «Я люблю Україну», діти, місцеве населення.
11.00
Організатор заходу: завідуюча Миропільським СК
Софіївський район
09 серпня
КЗ «Софіївський сільський клуб №1»
Віртуальна подорож Україною «А діти – всі друзі!»
11.00

КЗ «Авдотівський сільський клуб»
Усний журнал «Земля – багатство нашого народу»
11.00

КЗ «Мар’є-Дмитрівська сільська бібліотека»
Конкурс малюнків на асфальті «За мирне небо»
11.00

КЗ «Софіївська центральна районна бібліотека»
«У нас в гостях мультфільми Білорусії»
10.00

10 серпня
КЗ «Девладівський Будинок культури»
Молодіжний вечір «Школа ввічливих манер»
20.00

КЗ «Авдотівська сільська бібліотека»
Молодіжний вечір відпочинку
20.00

Томаківський район
09 серпня
Картинна галерея
День відкритих дверей
Протягом дня

10 серпня
Історико-краєзнавчий музей
День відкритих дверей
Протягом дня

Царичанський район
09 серпня
ККЗ «Михайлівський СБК»
Концертна дитяча програма
10.00-12.00
Територія біля приміщення Будинку культури
10 серпня
ККЗ «Молодіжніянський СБК»
Концертна програма
10.30-12.00
Територія біля приміщення Будинку культури
Широківський район
09 серпня
смт. Широке
Свято друзів
10.00-12.00
Літній майданчик парк Т.Г.Шевченка
10 серпня
с. Новокурськ
“Я, ти, він, вона – дуже дружна сімґя”
09.00-11.00
Новокурський СК
Юр’ївський район
09 серпня
Чернявщинська сільська рада
Чорноглазівський СК
Розважально-пізнавальна програма для дітей
- голосні читання «Дивовижний світ казки»;
- конкурс на кращий малюнок «Хай завжди буде сонце!».
Учасники заходу – діти з батьками.
12.00-15.00
Відкритий майданчик біля СК
10 серпня
Шандрівська сільська рада
Культурна програма для жителів села «Людям України – сонце й мир!»:
- флешмоб «Голуб миру»;
- виставка дитячих малюнків «Хай буде мир на всій землі!»;
- концертна програма «Ми – за мир!»;
- футбол.
Учасники заходу – населення села, діти, учні школи.
12.00-17.00
Відкритий майданчик біля СК

 

По информации Днепропетровской областной государственной администрации. adm.dp.ua

 

Если информация интересная, пожалуйста отмечайте это и делитесь информацией с друзьями.
Группы в социальных сетях: Группа Новости Днепропетровска и Днепропетровской области в ВКонтакте   Группа Новости Днепропетровска и Днепропетровской области в Facebook   Группа Новости Днепропетровска и Днепропетровской области в Googleplus   Новости Днепропетровска и Днепропетровской области в Одноклассниках   Новости Днепропетровска и Днепропетровской области в Твиттере   Новости Днепропетровска и Днепропетровской области на yuotube
Отправить пост в социальную сеть:

Редактор сайта: Alexandr Konstantynov
Loading...

   Поиск по сайту:

Архив Новостей

Новости декабрь 2016
Новости ноябрь 2016
Новости октябрь 2016
Новости сентябрь 2016
Новости август 2016
Новости июль 2016
Новости июнь 2016
Новости май 2016
Новости апрель 2016
Новости март 2016
Новости февраль 2016
Новости январь 2016
Новости декабрь 2015
Новости ноябрь 2015
Новости октябрь 2015
Новости сентябрь 2015
Новости август 2015
Новости июль 2015
Новости июнь 2015
Новости май 2015
Новости апрель 2015
Новости март 2015
Новости февраль 2015
Новости январь 2015
Новости декабрь 2014
Новости ноябрь 2014
Новости октябрь 2014
Новости сентябрь 2014
Новости август 2014
Новости июль 2014
Новости июнь 2014
Новости май 2014
Новости апрель 2014
Новости март 2014
Новости февраль 2014
Новости январь 2014
Новости декабрь 2013
Новости ноябрь 2013
Новости октябрь 2013
Новости сентябрь 2013
Новости август 2013
Новости июль 2013
Новости июнь 2013
Новости май 2013
Новости апрель 2013
Новости март 2013
Новости февраль 2013
Новости январь 2013
Новости декабрь 2012
Новости ноябрь 2012
Новости октябрь 2012
Новости сентябрь 2012
Новости август 2012
Новости июль 2012
Новости июнь 2012
Новости май 2012
Новости апрель 2012
Новости март 2012
Новости февраль 2012
Новости январь 2012
Новости декабрь 2011
Новости ноябрь 2011
Новости октябрь 2011
Новости сентябрь 2011
Новости август 2011
Новости июль 2011
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100
Copyright © 2009-2016 | www.TourDnepr.com | При копировании информации с сайта активная ссылка обязательна!