Путеводитель по Днепропетровщине - информация о Днепропетровской области

Администрация интернет-портала «Туристический Днепропетровск» не несет ответственности за содержание рекламных материалов. 


arrow up

Новости Днепропетровска и Днепропетровской области

15 августа 2014 года

«Хорошее настроение - залог мира»: программа мероприятий на 16-17 августа в Днепропетровской области

воздушные шарики

воздушные шарики

16-17 августа жителей Днепропетровщины приглашают присоединиться к областной художественной акции «Хорошее настроение - залог мира»

В эти выходные жители Днепропетровщины смогут обменять недостатки на добродетели, попробовать мед, рисовать на асфальте, обливаться водой, учить стихи и многое другое. Такое развлекательную программу запланировали города и районы области в рамках проведения еженедельной художественной акции «Хорошее настроение - залог мира».

Місце проведення
Учасники заходу
Час проведення
Примітка
м. Дніпродзержинськ
16 серпня
Відкритий спортивний майданчик
Змагання зі стріт-болу серед аматорських команд міста
12.00-19.00
Площа
за будівлею виконавчого комітету міської ради
Площа
ім. Ф.Дзержинського
РОАД-шоу “Торгівля людьми - сучасне рабство”, в межах Всеукраїнського інформаційного туру “Твій безпечний шлях до мети!”.
В програмі: соціально-інформаційно-профілактитчна акція щодо попередження різних форм торгівлі людьми, робота діджею, виступи молодіжних гуртів, конкурси та вікторини, демонстрація в імпровізованому кінозалі документального фільму MTV “Життя на продаж”
17.00 – 21.00

17 серпня
Відкритий майданчик у сквері по проспекту Леніна
Квітковий вернісаж: виставка-ярмарок квіткової продукції, створення композицій з живих квітів, майстер-класи
19.00-22.00
Територія у межах від кафе “Камелія” до кафе “9-й вал”
м. Дніпропетровськ
16 серпня
Парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка
“Пункт обміну недоліків на чесноти” (акція Донецького обласного культурно-просвітницького центру “Брахма Кумарис”).
10.00-17.00
Центральна алея парку
Виставка-ярмарок виробів сучасної та народної творчості провідних майстрів України, майстер-класи з різних видів сучасної та народної творчості.
10.00-20.00
Центральна алея парку
Акція “Напиши листа солдату” за участю волонтерів-молодих майстрів декоративно-прикладного мистецтва.
10.00-19.00
Центральна алея парку
Концерт Комунального підприємства культури “Академічний фольклорно-хореографічний ансамбль “Славутич”.
11.00-12.00
Майданчик біля літнього театру
Виступ духового оркестру
14.00-15.00
Площа біля Палацу студентів
Центральний міський дитячий парк Лазаря Глоби
Благодійне заняття “Йога” - за участю фітнес-клубу “Джайпур”.
07.30-09.00
Фестивальний майданчик парку
Акція “Напиши листа солдату” за участю волонтерів-молоді майстрів декоративно-прикладного мистецтва.
10.00-19.00
алея парку
“Казочка для малечі” - читання казок для найменших відвідувачів парку.
11.00-12.00
Дитячі майданчики парку
Виставка-ярмарок - “Свято меду” з розважальною програмою
10.00-19.00
Фестивальний майданчик
Турнір з настольної тактичної гри “Warhammer 40,000”
10.00-20.00
Розважальний комплекс “Дніпровські зорі”
Акція від “Київстар”
12.00-16.00
Біля пам’ятника В. Чкалову
Дніпропетровський планетарій
Програма - “Детям о созвездиях” (5+)
11.00
Глядацька зала
Програма - “Небо древней Эллады” (11+)
13.00
Глядацька зала
Програма - “Вселенная глазами телескопа Хаббла” (14+)
15.00
Глядацька зала
Програма - “Экстремальная Вселенная” (14+)
19.00
Глядацька зала
Бульвар біля приміщення
Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Кирила та Мефодія, вул. Ю.Савченка
“Гумор – як запорука гарного настрою” - акція від відділу комплектування.
Всі бажаючі матимуть змогу пригоститися гумором, переглянути ілюстровану книжкову виставку “Гумор на всі смаки”. Також для охочих до пророкувань буде проведено жартівливе гадання на картах за допомогою представлених книг.
10.00-13.00
Розважальний майданчик
“Бібліотечна альтанка”
Конкурс на кращий анекдот “Все що стає смішним, перестає бути небезпечним”.
Мешканці міста, бажаючі підняти настрій не тільки собі, а й оточуючим зможуть взяти участь у заході та отримати жартівливий смайлик, переможець отримає подарунок на згадку.
10.00-13.00
Розважальний майданчик
“Бібліотечна альтанка”
ТК “Пассаж”, АРТ-коло
Интерактивная программа для детей “Сказочное путешествие”
11.00-13.00
Біля французької каруселі, вхід вільний
Street-art show от участников театра на ходулях “Deccus du Sol”
17.00-18.00
Сальсатека от студии “Familia Cubana”
18.00-19.00
Співоча Толока: кавер-вечер № 6 – 5’nizza, Скрябин, Антитела
19.00-21.00
17 серпня
Парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка
“Пункт обміну недоліків на чесноти” (акція Донецького обласного культурно-просвітницького центру “Брахма Кумарис”).
10.00-17.00
Центральна алея парку
Акція “Напиши листа солдату” за участю волонтерів-молодих майстрів декоративно-прикладного мистецтва.
10.00-19.00
Центральна алея парку
Концерт Комунального підприємства культури “Академічний фольклорно-хореографічний ансамбль “Славутич”.
11.00-12.00
Майданчик біля літнього театру
Виставка-ярмарок виробів сучасної та народної творчості провідних майстрів України, майстер-класи з різних видів сучасної та народної творчості.
10.00-20.00
Центральна алея парку
Центральний міський дитячий парк Лазаря Глоби
“Казочка для малечі” - читання казок для найменших відвідувачів парку.
11.00-12.00
Дитячі майданчики
Виставка-ярмарок “Свято меду” з розважальною програмою
10.00-19.00
Фестивальний майданчик
Турнір з настольної тактичної гри “Warhammer 40,000”
10.00-18.00
Розважальний комплекс “Дніпровські зорі”
Акція від “Київстар”
12.00-16.00
Біля пам’ятника В. Чкалову
Дніпропетровський планетарій,
вул. Рогальова, 10
Програма для дітей - “С днем рождения, наши Львята” (5+)
11.00
Глядацька зала
Програма – “Веселый зодіак” (5+)
13.00
Глядацька зала
Програм - “О, эти Львы! Ах, эти Львицы!” (14+)
15.00
Глядацька зала
ТК “Пассаж”, АРТ-коло
Интерактивная программа для детей “Сказочное путешествие”
11.00-13.00
ТК “Пассаж”, АРТ-коло
Street-art show от участников театра на ходулях “Dessus du Sol”
17.00-18.00
Выступление молодежных рок-групп Днепропетровска в поддержку батальонов-защитников Украины
18.00-21.00
Жовті Води
16 серпня
вул. Петровського
(майданчик
біля маг. “АТБ”)
Вуличний фестиваль мистецтв. Концерт самодіяльних творчих колективів.
12.00-15.00

Виставка-ярмарок виробів майстрів декоративно- прикладного мистецтва.
12.00-20.00

17 серпня
вул. Петровського
(майданчик
біля маг. “АТБ”)
Вуличний фестиваль мистецтв. Концерт самодіяльних творчих колективів
12.00-15.00

Виставка-ярмарок виробів майстрів декоративно- прикладного мистецтва.
12.00-20.00

м. Кривий Ріг
16 серпня
Сквер ім. Артема
вул. Бикова, 2
Фестиваль меду
10.00

17 серпня
Парк культури і відпочинку імені Газети “Правда”
(Центрально-Міський район)
Грає муніципальний духовий оркестр
18.00

м. Марганець
16 серпня
Майданчик за адресою вул. Радянська, 32
Виставка-ярмарок виробів сучасної та народної творчості клубу “Дніпро”
15.00-17.00

Розважальна програма цирку “МАК”
19.00-21.00

17 серпня
Майданчик за адресою вул. Радянська, 32
Розважальна програма цирку “МАК”
18.00-20.00

м. Нікополь
16 серпня
Сквер за пам’ятником “Танк”
Танцювальний майданчик – грає духовий оркестр
17.00-20.00

17 серпня
Сквер за пам’ятником “Танк”
Танцювальний майданчик – грає духовий оркестр
17.00-20.00

м. Новомосковськ
16 серпня
Центральний парк ім. О.Сучкова
Виставка – продаж умільців “Hande made”
10.00-12.00
Головна алея парку
17 серпня
Центральний парк ім. О.Сучкова
Виставка – продаж умільців “Hande made”
10.00-12.00
Головна алея парку
м. Орджонікідзе
16 серпня
Площа ім. С.Орджонікідзе
Виставка робіт майстринь –вишивальниць. “Боже,Україну збережи!”.
Флеш-моб “Одна єдина”.
10.00-13.00.

17 серпня
Площа ім. І.Сірка





Клуб
Свято “В колі друзів” - година дозвілля(організатори працівники міської бібліотеки).

Фотовиставка “Земля наш спільний дім”

“Маковій - душа співа” - виставка-ярмарок меду та фруктів. Концертно-розважальна програма.
16.00


16.00-19.00

10.00-12.00

м. Павлоград
16 серпня
Дитячий парк
Ігрова програма вихідного дня
10.00-11.00

МКДЦ “МИР”
IX відкритий фестиваль шахтарської авторської та популярної пісні “Мелодії шахтарської душі”
12.00 (відкриття фестивалю та конкурсна програма)

17 серпня
МКДЦ “МИР”
IX відкритий фестиваль шахтарської авторської та популярної пісні “Мелодії шахтарської душі”
17.00
(Гала –концерт)

м. Першотравенськ
16 серпня
Парк біля будинку культури “Шахтар”
вул. Леніна, 7
Конкурсно-розважальна програма “Діти – надія України”
12.00-14.00

17 серпня
Площадка перед міською бібліотекою вул. К.Маркса, 8
Літературна зустріч “Письменники – лауреати Нобелівської премії”
12.00-16.00
Для жителів міста
м. Синельникове
16 серпня
Літня естрада центрального парку міста
Концерт студії східного танцю “Перлина сходу”
15.00

17 серпня
Стадіон дитячо-юнацької спортивної школи
Чемпіонат з футболу міста та району Синельникового серед КФК міста футбольні клуби “Титан” та “Юність”
17.00

м. Тернівка
16 серпня
Парк дозвілля та відпочинку ім. 80-ти річчя Дніпропетровської області
“Мандрівка до країни гарного настрою”:
- виїзна торгівля (4 компанії);
- майстер-клас по бісероплетінню для дітей і юнацтва
- концертна програма вокального колективу Центру дитячої творчості
17.00-19.00

17 серпня
Майданчик біля кафе
“Свято пампушок”:
- дегустація та продаж борошняних виробів;
- виступ колективу народної пісні “Журавушка”
10.00-12.00

Апостолівський район
15 серпня
с. Українка
сільський клуб
“Прощавай літо”. Концерт творчих колективів “зразкового” ансамблю танцю “Янголи”, та учасників художньої самодіяльності с. Українка
10.00-12.00
Територія сільського клубу
17 серпня
Центральна площа
м. Апостолове
Благодійний марафон “Україна починається з тебе” концерт колективів художньої самодіяльності району
08.00-12.00
Центральна площа міста
Васильківський район
16 серпня
сел. Васильківка,
с. Аврамівка, с. Вербівське
“Мій рідний край, до тебе серцем лину!” виїзна розважально-ігрова програма (учасники театральної студії Васильківського РБК)
10.00-16.00

Верхньодніпровський район
16 серпня
Центральна районна бібліотека

Новомиколаївський селищний Будинок культури
Народознавча світлиця “Прийшов Спас у гості до нас”
Спортивна зустріч “Веселі старти”
12.00-17.00


15.00-17.00
Площа Щербицького


Стадіон біля селищного Будинку культури
17 серпня
Центральний стадіон м. Верхньодніпровська

с. Мишурин Ріг
Футбольна зустріч.


Крос “Стежками рідного краю”
15.00-17.00


12.00-15.00
Стадіон


с. Мишурин Ріг
Дніпропетровський район
16 серпня
Центральний майданчик селища Ювілейне
Флешмоб
10.00
КЗ “Дніпропетровська Центральна районна бібліотека”
Кіровський сільський Будинок культури
Дискотека для молоді
21.00
Кіровська селищна рада
Любимівський сільський Будинок культури
Вікторина для дітей “Що? Де? Коли?”
10.00
Любимівська селищна рада
Любимівський сільський Будинок культури
Перегляд мультфільму “Лісові мандрівники”
10.30
Любимівська селищна рада
Миколаївський сільський клуб
Майстер-клас “Обереги: Лялька-мотанка”
10.00
Орджонікідзевська сільська рада
17 серпня
Кіровський сільський Будинок культури
Зустріч з шанувальниками творчості Т.Г.Шевченка
12.00
Кіровська селищна рада
Любимівський сільський Будинок культури
Перегляд художнього фільму “Подарунок з характером”
21.00
Любимівська селищна рада
Європейська площа
(м. Дніпропетровськ)
Участь з концертною програмою у обласному заході “Арт-Толока” вокально-інструментального ансамблю “Лабіринт”

КЗ “Дніпропетровський районний будинок культури”
Криворізький район
16 серпня
Вільнянська сільська рада
Танцювальний флешмоб
15.00
Біля СБК
Гейківська сільська рада
Інформаційна година “Вода – Божа роса”
09.00
СБ
Глеюватська сільська рада
Виставка робіт учасників гуртка “Перлина”
09.00
СБК
Майстер клас плетіння бісером
11.00
СБК
Кіровська сільська рада
Виставка малюнків “Дитяче щастя”
13.30
Біля СБК
Недайводська сільська рада
Акція “Здоровий спосіб життя”
12.00
В центрі села
Новопільська сільська рада
Музично-гумористична програма “Жменька сміху людям на втіху”
12.00
Біля СБК
Орджонікідзенська сільська рада
Бесіда - огляд “Завжди поряд”
09.00
Дитячий майданчик
Радушненська селищна рада
Музичний конкурс любителів української пісні
10.00
Територія селищної ради
Златоустівська сільська рада
Урок малювання “Малюнки та листи солдатам”
11.00
СБК
Широківська сільська рада
Усний журнал “Природа і ми”
15.00
СБК
Лозуватська сільська рада
Художні читання “Ми діти твої, Україно!”
14.00
СБК
Веселівська сільська рада
Туристична екскурсія до с. Новомар’янівське
10.00
с. Новомар’янівка
Надеждівська сільська рада
Караоке для дітей
12.00
СБК
17 серпня
Вільнянська сільська рада
Танцювальний флешмоб
15.00
Біля СБК
Гейківська сільська рада
Конкурсно-пізнавальна програма “Шукачі скарбів”
09.00
СК
Глеюватська сільська рада
Перегляд мультфільмів “Весела карусель”
12.00
СБК
Кіровська сільська рада
Конкурс віршів “Про літо”
12.30
Біля Кіровської с/ради
Недайводська сільська рада
Майстер клас по техніці орігамі
16.00
В центрі села
Новопільська сільська рада
Відкрите заняття вокального ансамблю “Вербиченька”
16.00
Біля СБК
Орджонікідзенська сільська рада
Смішинки і веселики для малят
14.00
Дитячий майданчик
Радушненська селищна рада
Спортивні змагання з футболу
10.00
Футбольне поле
Широківська сільська рада
Перегляд відеофільму “Подводный мир Кусто” частина четверта
12.30
СБК
Лозуватська сільська рада
Конкурс караоке
16.00
СБК
Веселівська сільська рада
“Ой сад – виноград” подорож до фруктового саду фермера С.В. Залозного
13.00
с. Новомар’янівка
Надеждівська сільська рада
Перегляд фільму “Хоббит – 2”
12.00
СБК
Криничанський район
16 серпня
Світлогірський СБК
с.Світлогірське
Виставка-ярмарок виробів декоративно-ужиткового мистецтва жителів села та конкурс малюнків долонями “Чарівні долоньки”
14.00-17.00
Світлогірський сільський будинок культури
17 серпня
Червоноіванівський СБК
с.Червоноіванівка
Концерт “Багатство душі”
14.00-17.00
Червоноіванівський сільський будинок культури
Магдалинівський район
16 серпня
Виноградівський сільський клуб
Вам пісня і земне спасибі, невтомні руки трударів
20.00
Сільський клуб
17 серпня
Шевський сільський будинок культури
Дитяча розважальна програма.

Молодіжний вечір
10.00-12.00

20.00
Сільський будинок культури
Нікопольський район
16 серпня
Південний СБК
Ігрова програма: “Знайди скарб”
15.00
СБК
Криничуватський СБК
Дозвіллєва програма для дітей: “Танцюють всі”
12.00
СБК
Олексіївський СБК
Кіно-ранок: “Мої улюблені мультфільми”
11.00
СБК
Веселівський СБК
Конкурс гуморесок: “У Веселому і люди веселі”
12.00
СБК
Шевченківський СК
Конкурсна програма: “У пошуку скарбу”
15.00
Площа СБК
Менжинський СБК
Конкурсно-розважальна програма для найменших
14.30
СБК
Новоіванівський СБК
Народний обряд іменин: “Зорини”
15.00
СБК
Придніпровська с/б-ка
Веселі ігри та конкурси: “Весела дзига”
09.00
Читацький зал с/б-ка
Кіровська с/б-ка
Мистецька акція: “Малюємо рідну Україну”
10.00
Читацький зал с/б-ка
Дмитрівський СБК
Свято загадок та відгадок
13.00
СБК
Олексіївська с/б-ка
Конкурсна програма “Вода – джерело життя”
12.00
Читацький зал с/б-ка
Придніпровська с/б-ка
Перехрестя веселих ігор та забав “Весела дзиґа” (рухливі, інтелектуальні ігри, вистава лялькового театру)
09.00
Читацький зал с/б-ка
Новоіванівська СБК
Патріотично-виховна година “Честь і гордість нашого роду”
10.00
СБК
17 серпня
Криничуватський СБК
Конкурс малюнків на асфальті: “Я дитина України”
12.00
Площа СБК
Веселівський СБК
Дискотека для дітей: “Дискотека по Веселівськи”
12.00
СК
Менжинський СБК
Вікторина: “Як ви знаєте свій рідний край”
14.30
СБК
Новоіванівська с/б-ка
Літературна вікторина: “Українські казки”
13.00
Читацький зал с/б-ка
Кіровський СБК
Тематична ігрова програма: “Що в мені твоїм…?”
11.00
СБК
Дмитрівський СБК
Тематичний ранок: “Прийшли до нас три Спаси в гості”
10.00
СБК
Новомосковський район
16 серпня
В центрі с. Спаське на майданчику біля будинку культури
Концертна програма “Живи і квітни, моє рідне село”:
- історичний екскурс в краєзнавчому музеї с. Спаське “Україна від подиху століть до сьогодення”
12.00-17.00
с. Спаське
17 серпня
Літній майданчик біля Новомосковського РБК м. Перещепине
Конкурсно-розважальна програма для дітей та молоді :
- “Подорож у райдужну країну дитинства”
- виставка творчих робіт юних дарувань.
12.00-17.00
м. Перещепине
Павлоградський район
16 серпня
КЗК “Павлоградська районна школа естетичного виховання” с. Межиріч
Літературна година з патріотичного виховання для молоді району “До поки світить праведна зоря - шануймо Україну”
10.00-11.00

Петриківський район
16 серпня
смт Петриківка,
РКЗК “Петриківський музей етнографії, побуту та народно-прикладного мистецтва”
Проведення майстер-класу петриківського розпису на різноманітних матеріалах - для жителів селища
15.00-18.00

Петропавлівський район
16 серпня
Троїцький СБК
Виставка народного мистецтва та тематичний захід “Щирі українські запросини”
10.00

Покровський район
16 серпня
Катеринівський СБК,
с. Катеринівка
Конкурс малюнка на асфальті “Щасливе дитинство”
10.00-12.00

Покровський СБК № 1 спільно з Покровським СБК № 2,
смт Покровське
Казкова галявина. Зустріч з казковими героями “Казковий водограй”
10.00-12.00

17 серпня
Олександрівський СБК, с. Олександрівка
Засідання любительського об’єднання “Наддніпряночки”
10.00-12.00

Великомихайлівська сільська бібліотека спільно з Великомихайлівським СБК,
с. Великомихайлівка
Конкурс малюнків “Діти – за мир і дружбу”
10.00-12.00

П’ятихатський район
16 серпня
Міський парк
Бібліоквест “Пізнай свій рідний край”
10.00-12.00
В центрі парку
17 серпня
Міський парк
“Вас вітає Жовтоолександрівка!” - концертна програма аматорів художньої самодіяльності Жовтоолександрівського СБК та виставка робіт майстринь декоративно-ужиткового мистецтва
10.00-14.00
В центрі парку
Синельниківський район
16 серпня
с. Миролюбівка
Виставка майстрів декоративно-ужиткового мистецтва
18.00-19.00
Парк відпочинку с. Миролюбівка
В рамках Дня села – розважально-ігрова програма “Одна родина”
19.00-21.00
Парк відпочинку с. Миролюбівка
17 серпня
с. Михайлівка
Виставка майстрів декоративно-ужиткового мистецтва
18.00-19.00
Біля будинку культури
Концертна програма в підтримку військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції на сході країни “Ми разом з вами душею!”
19.00-21.00
Майданчик біля пам’ятника “Воїну-визволителю”
Солонянський район
16 серпня
Привільнянський СК,
с. Привільне
Конкурс дитячого малюнку на асфальті “Я люблю Україну!”.
10.00
Організатор заходу: завідуюча Привільнянським СК
Районна бібліотека
смт Солоне
Книжкова виставка “Дружба з книгою”.
10.30
Директор РБ
Мопрівський СК
Розважальна програма “Я люблю Україну”, діти, місцеве населення.
11.00
Організатор заходу: завідуюча Мопрівський СК
Томаківський район
16 серпня
Центральна площа селища Томаківка
Молодіжна акція “День обливання водою”
17.00-20.00

17 серпня
Районний стадіон “Колос”
Першість району з футболу – ігри І та ІІ ліги
18.00-20.00

Царичанський район
16 серпня
ККЗ “Юр'ївський СБК”
Дитячий розважальний захід “Казкова країна наших мрій”
09.00-11.00
Прибудинкова територія
17 серпня
ККЗ “Рудківський СБК”
“Ми - нащадки козацького роду”
10.00-12.00
Приміщення закладу
Широківський район
16 серпня
с. Карпівка
Конкурс малюнку на асфальті “Хай завжди буде сонце”
09.00-11.00
Карпівський СБК
17 серпня
с. Зелена балка
Розважальна програма “Кадрики”
09.00-11.00
Зеленобалківський СБК
Юр’ївський район
16 серпня
Чаплинська сільська рада
Чаплинський СБК
Розважальна програма для населення “Міцна родина – міцна Україна”:
- концертна програма (звіт гуртків художньої самодіяльності);
- ігри та конкурси.
Учасники заходу – різні верстви населення села.
17.00
Відкритий майданчик біля СБК
17 серпня
Олександрівська сільська рада
Сергіївський СБК
Культурна програма для жителів села:
- “Пісенний зорепад” - пісенний конкурс для дітей шкільного віку;
- майстер клас по виготовленню виробів з паперу;
- “Гарний настрій” - концертна програма.
12.00-17.00
Відкритий майданчик біля СБК

 

По информации Днепропетровской областной государственной администрации. adm.dp.ua

 

Если информация интересная, пожалуйста отмечайте это и делитесь информацией с друзьями.
Группы в социальных сетях: Группа Новости Днепропетровска и Днепропетровской области в ВКонтакте   Группа Новости Днепропетровска и Днепропетровской области в Facebook   Группа Новости Днепропетровска и Днепропетровской области в Googleplus   Новости Днепропетровска и Днепропетровской области в Одноклассниках   Новости Днепропетровска и Днепропетровской области в Твиттере   Новости Днепропетровска и Днепропетровской области на yuotube
Отправить пост в социальную сеть:

Редактор сайта: Alexandr Konstantynov
Loading...

   Поиск по сайту:

Архив Новостей

Новости декабрь 2016
Новости ноябрь 2016
Новости октябрь 2016
Новости сентябрь 2016
Новости август 2016
Новости июль 2016
Новости июнь 2016
Новости май 2016
Новости апрель 2016
Новости март 2016
Новости февраль 2016
Новости январь 2016
Новости декабрь 2015
Новости ноябрь 2015
Новости октябрь 2015
Новости сентябрь 2015
Новости август 2015
Новости июль 2015
Новости июнь 2015
Новости май 2015
Новости апрель 2015
Новости март 2015
Новости февраль 2015
Новости январь 2015
Новости декабрь 2014
Новости ноябрь 2014
Новости октябрь 2014
Новости сентябрь 2014
Новости август 2014
Новости июль 2014
Новости июнь 2014
Новости май 2014
Новости апрель 2014
Новости март 2014
Новости февраль 2014
Новости январь 2014
Новости декабрь 2013
Новости ноябрь 2013
Новости октябрь 2013
Новости сентябрь 2013
Новости август 2013
Новости июль 2013
Новости июнь 2013
Новости май 2013
Новости апрель 2013
Новости март 2013
Новости февраль 2013
Новости январь 2013
Новости декабрь 2012
Новости ноябрь 2012
Новости октябрь 2012
Новости сентябрь 2012
Новости август 2012
Новости июль 2012
Новости июнь 2012
Новости май 2012
Новости апрель 2012
Новости март 2012
Новости февраль 2012
Новости январь 2012
Новости декабрь 2011
Новости ноябрь 2011
Новости октябрь 2011
Новости сентябрь 2011
Новости август 2011
Новости июль 2011
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100
Copyright © 2009-2016 | www.TourDnepr.com | При копировании информации с сайта активная ссылка обязательна!